FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia prosimy o wybranie kolekcji która Państwa interesuje, wybranie ilości, przygotowanie pliku z tekstem oraz pliku z listą gości. Pliki z tekstem oraz listą gości należy wgrać w systemie . Po opłaceniu zlecenia prześlemy do akceptacji przygotowany wzór zaproszenia z Państwa tekstami. W cenie istnieje możliwość wykonania 1 poprawki/edycji projektu w związku z tym prosimy o dokładne sprawdzenie przesłanych tekstów pod względem ortograficznym itp. Koszt każdej kolejnej poprawki 10,00 zł netto.

Więcej informacji w zakładce: Jak zamawiać.

Jaki jest czas realizacji?

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 7 dni od momentu akceptacji projektu.

Czy można zamówić projekt indywidualny zaproszenia?

Tak, jak najbardziej wykonujemy indywidualne projekty zaproszeń. Koszt wykonania projektu indywidualnego wynosi 300 zł brutto.

Czy mogę zamówić próbki zamówień?

Można złożyć zamówienie na próbkę wybranej kolekcji. Przy każdej kolekcji jest możliwość zamówienia próbki (próbki są wysyłane z przykładowymi tekstami, nie wykonujemy próbek z Państwa tekstami). Istnieje możliwość zamówienia zestawu próbek zawierającego kilka wybranych kolekcji oraz wzornik podłoży na jakich można drukować.

Zestaw próbek można zamówić: Zamów próbki.

Jakie są formy i koszty dostawy w PL i EU?

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD. Koszt dostawy na terenie PL - 11,00 zł netto, koszt dostawy na terenie EU - 42,00 zł netto.

W jakiej technologii drukujemy?

Love Invitations wykonujemy wydruki w technologii HP Indigo – najnowocześniejszej technologii na świecie. Technologia ta sprawia, że nasze zaproszenia mają najwyższą jakość porównywalną z rzeczywistym drukiem offsetowym.

Druki wielkoformatowe, np. plany stołów, plakaty drukujemy na maszynach HP Latex.

Czy można zmienić czcionkę, układ grafiki i treść wybranego projektu?

W zdecydowanej większości wzorów możliwe jest dostosowanie go do Waszych oczekiwań. Możemy zmienić czcionkę, układ, treści. Można również zmienić rozmiar zaproszenia.maszynach HP Latex.

Czy można zrobić złote zaproszenia lub srebrne zaproszenia?

Tak. Istnieje możliwość wykonania złocenia/ srebrzenia w 2 technologiach: klasyczną metodą hotstampingu (na dowolnym podłożu) oraz złocenia bezmatrycowego (tylko na podłożu gładkim satynowym).

Czy możliwa jest personalizacja?

Tak, personalizacja zaproszeń jest możliwa i bezpłatna. Personalizacja jest rozumiana jak uzupełnienie jednego wiersza treści zaproszenia o zmienne dane (imiona, nazwiska gości). Lista gości powinna zostać dostarczona przez klienta w formie gotowej- odmienionej. Nie ingerujemy w przesłane listy gości, nie poprawiamy literówek itp. Ewentualne błędy z przesłanej listy pojawią się również na zaproszeniach.

Czy możliwy jest dodruk zaproszeń?

Minimalna ilość zaproszeń jaką można zamówić to 20 sztuk, nie realizujemy zamówień na mniejsze ilości.

Czy mogę zamówić również papeterię na przyjęcie weselne?

Tak, w kategorii DODATKi znajdziecie spory wybór ślubnych dodatków do każdej z kolekcji.