Dlaczego należy zamawiać próbki

Czy nie wspaniale byłoby obejrzeć próbne zaproszenia ślubne przed zakupem?

Chcemy mieć pewność, że dostarczymy dokładnie to, czego pragniesz, dlatego oferujemy pakiety próbek z wzorami zaproszeń ślubnych, co daje Ci okazję zobaczenia na żywo naszej jakości. Pakiet próbek zaproszeń ślubnych zawiera także przykładowe koperty, co umożliwia Ci sprawdzenie na żywo szeregu naszych luksusowych papierów

Oferujemy pakiety w tak przystępnej cenie, że każdy może sobie na to pozwolić. Za jedyne 30 złotych otrzymasz próbki zaproszeń, w tym wydruki premium, takie jak hotstamping. To cena kubka kawy, a satysfakcja z zamówienia dokładnie takich zaproszeń, jakie sobie wymarzysz, będzie trwała o wiele dłużej niż wypite latte. Nie zwlekamy z przejściem do działania, także dostarczymy Ci próbki w ciągu 2 dni roboczych, tak więc Twoje zaproszenia mogą być gotowe w bardzo krótkim czasie.

Na co zwrócić uwagę?

Kiedy Twoi bliscy otrzymają zaproszenie ślubne,
chcesz aby odczuli, że dajecie im kawałek siebie jako para.

Jak sprawić, że zaproszenie będzie wyglądać świetnie, a jednocześnie zawierać będzie wszystkie niezbędne informacje – i wszystko to za rozsądną cenę? Poniżej znajduje się kilka porad, które pomogą Ci wybrać bezbłędnie. Zaproszenie ślubne powinno być przede wszystkim ładne. Chcesz, aby Twoi bliscy po wyjęciu zaproszenia z koperty zatrzymali się na moment w zachwycie.

Próbki, które Ci prześlemy wskazują również, co do siebie pasuje. Zwróć uwagę, jakie kolory ze sobą zestawiliśmy i wykorzystaj to jako wytyczne, podczas edycji zaproszenia.

Zwróć uwagę na rzeczy takie jak estetyka, czy układ graficzny oraz jakość wydruku i podłoża. Treści w Twoim wymarzonym projekcie będziesz mógł edytować w konfiguratorze.

Papier

Wiemy, że czasami trzeba przełomowego wydarzenia, takiego jak planowanie wesela czy budowanie pierwszego domu, aby zdać sobie sprawę, jak wiele istnieje odcieni białego. Podobnie być może nie wszyscy zdają sobie sprawę, ile istnieje rodzajów papieru. A my kochamy papier - możemy zaoferować faktury i grubości klasy premium, aby każdy znalazł efekt i wygląd, którego pragnie.

Do popularnych rodzajów papieru należą:

Klasyczny gładki,
elegancki, matowy

Fakturowany akwarelowy

Ekologiczny

Metalizowany, perłowy

Fakturowany A'la czerpany
papier roku 2018 na świecie

Papiery barwione 
w masie

Aksamitny
w dotyku

Oferujemy także papier barwiony w masie produkowany w Europie, zarówno na zaproszenia, jak i koperty. Możesz zrobić wrażenie czerwonym akcentem lub wybrać prostotę klasycznego granatu – oferujemy szeroki zakres opcji. Pakiet próbek umożliwi Ci zobaczenie wzoru nadrukowanego na papierze barwionym, a także szereg innych rodzajów papieru, także przekonasz się, jakie są faktyczne różnice pomiędzy nimi.

Rodzaj druku

Czy to druk offsetowy, hotstamping czy najnowsze trendy druku cyfrowego, różne rodzaje oferowanego przez nas druku nie tylko dobrze wyglądają, ale dają inne wrażenie pod palcami. Z uwagi na dużą różnorodność tych procesów, kluczowe jest, aby wiedzieć dokładnie, na co się decydujesz. Na stronie internetowej nie poczujesz pięknie wytłoczonej złotej róży. Chcemy pomóc Ci dostosować zaproszenia tak, aby pasowały do stylu całej imprezy. Najlepszym sposobem będzie poczucie pod palcami najlepszego, co oferujemy. Oferowana przez nas jakość pokazuje, że oferowana przez nas papeteria jest wyjątkowa.

Kiedy wiesz już na co zwrócić uwagę, zamów pakiet próbek już dziś i zobacz wszystkie te niezwykłe produkty na własne oczy!